Kalhotky

  (8)
Seřadit podle
  Kalhotky

  Kalhotky

  Kalhotky patří spolu se správně padnoucí podprsenkou mezi základ každého dámského šatníku. I když nejsou vidět, v kalhotkách sladěných s podprsenkou se budete cítit sebevědoměji. Vyberte si nové kalhotky, které vám zajistí pocit komfortu a bezpečí po celý den a zároveň skvěle vypadají. Vyplatí se investovat do přírodních materiálů, které jsou šetrné k citlivé pokožce. Bavlněné kalhotky nechávají pokožku volně dýchat. Zabraňují podráždění intimních partií. 

  Jak vybrat kalhotky?

  Kalhotky by vám neměly nikde odstávat, tlačit, nebo působit jiný diskomfort. Záleží zcela na vás, zda vám vyhovují kalhotky klasické, s krajkou, s vyšším sedem, brazilky nebo tanga. Podívejte se na kalhotky od značky Bellinda.

  Velikost kalhotek

  Při výběru nových kalhotek musíte znát své aktuální míry, a to obvod v pase a obvod přes boky. Každý výrobce spodního prádla má u svých produktů přehlednou tabulku, kde najdete svou velikost podle změřených centimetrů.

  Materiál kalhotek

  Nejčastěji se setkáte s kalhotkami z bavlny, bambusových vláken a syntetiky. Speciální kategorii představují menstruační kalhotky. Ty jsou vyrobeny ze zesíleného materiálu, který chrání odvádí vlhkost a díky nepromokavé látce zabraňuje protečení. Používáním menstruačních kalhotek podporujete udržitelnost.

  Mezi další speciální sortiment patří inkontinenční kalhotky, které rovněž odvádí vlhkost, poskytují pocit bezpečí a jistoty po celý den a zabraňují nepříjemným pocitům diskomfortu.