Doplněk stravy

Clinical L-Tryptofan + bylinky 30 tobolek

Značka: CLINICAL

Clinical L-Tryptofan + bylinky obsahuje macu, meduňku a šafrán, které podporují duševní zdraví a pozitivní naladění.

NAVÍC Škraboška na spaní Při nákupu označených produktů značky Clinical získáte NAVÍC Škrabošku na spaní za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
159

Cena za 1 kus: 5,30 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Clinical L-Tryptofan + bylinky 30 tobolek

50141982

Úvod

Clinical L-Tryptofan + bylinky obsahuje macu, meduňku a šafrán, které podporují duševní zdraví a pozitivní naladění. Přípravek je obohacený o vitamin B6 a organický hořčík Aquamin™, získaný z mineralizovaných mořských řas rodu Lithothamnion sp. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání i k normální činnosti svalů, a stejně jako vitamin B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy. Tryptofan a vitamin B6 se podílejí na tvorbě serotoninu – látce, která pomáhá přenášet nervové vzruchy a ovlivňuje naši náladu.

Hlavní vlastnosti

  • maca přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví, podporuje vitalitu a vytrvalost
  • meduňka lékařská napomáhá relaxaci a klidnému spánku
  • šafrán a meduňka podporují duševní zdraví a pozitivní naladění
  • hořčík a vitamín B6 podporují správnou činnost nervové soustavy a snižují míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), L-tryptofan 200 mg, maca (extrakt z kořene Lepidium meyenii 10:1) 200 mg, Aquamin™ mořský hořčík (uhličitan hořečnatý) 56,25 mg 15 % RHP *, meduňka lékařská (extrakt z květů Mellisa officinalis 10:1) 50 mg, šafrán (extrakt z květů Crocus sativus, 3 % safranalu) 10 mg, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6) 2,8 mg 200 % RHP *, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin). * RHP – referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Určeno dospělým osobám od 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Může způsobit ospalost – užívejte jen před předpokládanou dobou spánku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.