Clinical L-Tryptofan + bylinky 100 tobolek

Doplněk stravy

Značka: CLINICAL
Clinical L-Tryptofan + bylinky obsahuje macu, meduňku a šafrán, které podporují duševní zdraví a pozitivní naladění.
Skladem na e-shopu
259 ušetříte 70 Kč

Původní cena 329 Kč , sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 329 Kč

Cena za 100 kusů: 259 Kč

O produktu

50142452

Clinical L-Tryptofan + bylinky obsahuje macu, meduňku a šafrán, které podporují duševní zdraví a pozitivní naladění. Přípravek je obohacený o vitamin B6 a organický hořčík Aquamin™, získaný z mineralizovaných mořských řas rodu Lithothamnion sp. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání i k normální činnosti svalů, a stejně jako vitamin B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy. Tryptofan a vitamin B6 se podílejí na tvorbě serotoninu – látce, která pomáhá přenášet nervové vzruchy a ovlivňuje naši náladu.

Hlavní vlastnosti

  • maca přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví, podporuje vitalitu a vytrvalost
  • meduňka lékařská napomáhá relaxaci a klidnému spánku
  • šafrán a meduňka podporují duševní zdraví a pozitivní naladění
  • hořčík a vitamín B6 podporují správnou činnost nervové soustavy a snižují míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), L-tryptofan 200 mg, maca (extrakt z kořene Lepidium meyenii 10:1) 200 mg, Aquamin™ mořský hořčík (uhličitan hořečnatý) 56,25 mg 15 % RHP *, meduňka lékařská (extrakt z květů Mellisa officinalis 10:1) 50 mg, šafrán (extrakt z květů Crocus sativus, 3 % safranalu) 10 mg, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6) 2,8 mg 200 % RHP *, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin). * RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Určeno dospělým osobám od 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Může způsobit ospalost – užívejte jen před předpokládanou dobou spánku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.