Labeta Proteinové palačinky bez lepku 115 g

Potraviny a nápoje

Značka: LABETA
Sypká směs Labeta na přípravu bezlepkových palačinek nebo lívanců. S vysokým obsahem proteinů, bez lepku.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 48 Kč

O produktu

50137874

Milujete palačinky a lívance, ale nebaví vás odvažování surovin? Vyhýbáte se lepku? Přímo pro vás je tu směs na proteinové palačinky Labeta! Chutná směs s vysokým obsahem bílkovin už nepotřebuje moc péče – stačí přidat mléko a vejce (případně droždí) a vrhnout se na smažení. Hotové palačinky nebo lívance si pak ozdobte dle vlastních preferencí – ovocem, čokoládou, džemem nebo skořicovým cukrem: je to jen na vás. Vyzkoušet můžete také slanou úpravu palačinek, která se skvěle hodí jako rychlý oběd či večeře.

Hlavní vlastnosti:

  • z rýžové a kukuřičné mouky
  • směs obsahuje sójový protein
  • bez přidaného cukru
  • rychlá příprava
  • ze směsi lze připravit také lívance

Složení

Sójový proteinový koncentrát 45 %, rýžová mouka, kukuřičná mouka, stabilizátor: fosforečnany vápenaté. Může obsahovat mléko, skořápkové plody, vejce a hořčici.

Použití

PALAČINKY (8 ks): smícháme 500 ml mléka s obsahem sáčku, přidáme 2 vejce, vyšleháme do hladkého těsta a necháme 2 minuty odpočinout. Na pánvi lehce potřené olejem smažíme tenké palačinky.

LÍVANCE (14 ks): smícháme 300 ml teplého mléka s obsahem sáčku, přidáme 2 vejce a 1/2 lžičky sušeného droždí. Vyšleháme do hladkého těsta a necháme 2 minuty odpočinout. Na dostatečném množství oleje smažíme za pomoci lžíce lívanečky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.