Ladival

Důvěřujte osvědčené značce. Ladival patří mezi přední společnosti zaměřující své působení na kosmetickou ochranu lidské pokožky před slunečními paprsky. Nejen v horkých letních měsících, ale po celý rok způsobuje sluneční záření dehydrataci pokožky celého těla. Regenerace buněk se zpomaluje a kůže usychá a viditelně stárne. Zamezte těmto negativním příznakům díky produktům Ladival.

Seřadit podle
Ladival Alergická pokožka

gel po opalování 200 ml

Kosmetika

Hydratuje, vyživuje a osvěžuje sluncem podrážděnou pokožku.
289
Ladival AKUT

sérum na obličej 50 ml

Kosmetika

Zklidňuje pokožku po vystavení slunci, napomáhá obnově pokožky během spánku.
205
Ladival Exkluzivní balíček péče o obličej

alergická pokožka OF50+ + regenerační sérum 2x50 ml

Kosmetika

Exkluzivní balíček Ladival péče o obličej za výhodnou cenu Alergická pokožka OF50+ 50ml + regenerační sérum na obličej 50ml.
389
Ladival Citlivá pokožka OF30

mléko 200 ml

Kosmetika

Chrání před spálením a předčasným stárnutím pokožky způsobeným sluncem.
355

Trojnásobná ochrana

Produkty Ladival nabízí trojitou ochranu před sluncem - UVA-UVB-IRA. Na českém trhu jde o jedinečnou kombinaci, žádná jiná společnost takto komplexní péči nenabízí. Pravidelným využíváním výrobků Ladival zajistíte ochranu svých kožních buněk proti popálení a zajistíte si zdraví a krásu pokožky. Kromě UV záření vás budou krémy, gely a další výrobky Ladival chránit také před nebezpečným infračerveným zářením typu A. Toto záření proniká kůží až do nejspodnější vrstvy pokožky, k tzv. hypodermis. Zde páchá největší škodu, narušuje totiž kožní buňky od základů a snižuje jejich regenerační schopnosti. Ladival své výrobky proto obohacuje o vitamíny a antioxidanty, které na kůži vytváří neviditelný ochranný štít a s jeho pomocí odráží paprsky směrem od kůže.

Výrobky pro všechny typy pleti

Máte citlivou pokožku nebo trpíte alergiemi? Přípravky Ladival vám přinesou touženou úlevu. Neobsahují žádné konzervační látky, parfémy, barviva ani chemické emulgátory, jsou proto vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie včetně miminek. Ladival nabízí tělová mléka, gely a spreje pro alergickou kůži, normální až citlivou kůži i pro děti. Dále zde najdete i produkty pro péči o pleť po opalování, které zajistí rychlou regeneraci podrážděné pokožky a hloubkovou hydrataci.