516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Swiss Imunit Laktobacily 60+12 tobolek

Swiss Imunit Laktobacily 60+12 tobolek

Swiss Imunit Laktobacily 60+12 tobolek

50062101
Doplněk stravy: Více o legislativě
375 Kč 5 Kč / 1 kus(tbl)
Skladem na e-shopu

Swiss IMUNIT® LAKTOBACILY obsahují kombinaci 5 pro-biotických kmenů (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus), prebiotickou dietní vlákninu – inulin a selen.

Podrobné informace o produktu

SWISS Imunit® Laktobacily 

Užití

Swiss IMUNIT® LAKTOBACILY,doplněk stravy, jsou vhodné:

- pro děti od 3. let

- pro diabetiky

- pro těhotné a kojící matky

Dávkování

Je vhodné užívat jednu až dvě tobolky denně nejlépe po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutin.

Příznaky

Zažívání, imunita

Složení přípravku

Inulin, maltodextrin (excipient k udržení bakteriální koncentrace), Lactobacillus rhamnosus 3,3 x 109 CFU/tob.*, Bifidobacterium bifi dum 1,2 x 109 CFU/tob.*, Lactobacillus casei 0,9 x 109 CFU/tob.*, stearan hořečnatý (lubrikant), vitamín C (kyselina askorbová), Bifidobacterium longum 0,3 x 109 CFU/tob.*, Lactobacillus acidophilus 0,3 x 109 CFU/tob.*, rostlinný olej (granulační složka), želatina (tobolka), oxid křemičitý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo).

Údaje o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C, nevystavujte extrémním teplotám či přímému slunci.

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Swiss
Forma Tobolky
EAN 8594059733627

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.