Leros DIABETAN 100 g

50010279

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

65

Cena za 100 g: 65 Kč

O produktu

Léčivý čaj Diabetan vhodně doplňuje léčbu cukrovky u diabetiků. Je příhodnou volbou při sestavování pitného režimu pro nemocné s diabetem. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užíváni. Dodržujte rady lékaře. Přípravek je určen pro dospělé pacienty. Vzhledem k obsahu šalvěje a lékořice se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.

Dávkování

Jednu polévkovou lžíci přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté slijte. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 3x denně.

Složení

100 g čajové směsi obsahuje: fazolový plod bez semen (Phaseoli fructus s. sem. 17,0 g), borůvková nať (Myrtilli herba 15,0 g), nať šalvěje lékařské (Salviae herba 15,0 g), jestřabinová nať (Galegae herba 12,0 g), nať rdesna ptačího (Polygoni avic. herba 10,0 g), smetankový kořen s natí (Taraxaci radix c. herba 8,0 g), ostružiníkový list (Rubi fruticosi folium 8,0 g), plod fenyklu obecného pravého (Foeniculi amari fructus 8,0 g), lopuchový kořen (Bardanae radix 5,0 g), lékořicový kořen (Liquiritiae radix 2,0 g).

Upozornění

Nepřerušujte léčbu antidiabetiky. Doporučuje se pravidelná kontrola hladiny cukru v krvi. Diabetan obsahuje šalvěj, která může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Pokud je u Vás pozornost ovlivněna, neřiďte ani neobsluhujte stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Parametry
Značka Leros
SUKL název DIABETAN SPC 1 IV
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Čaj sypaný
SUKL kód 1918
EAN 1918
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu