Leros DIABETAN 20x1 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: LEROS
Tradičně osvědčená směs bylin pro doplnění léčby cukrovky u diabetiků. Čaj je určen pro dospělé.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 275 Kč

O produktu

50010280

Léčivý čaj Diabetan vhodně doplňuje léčbu cukrovky u diabetiků. Je příhodnou volbou při sestavování pitného režimu pro nemocné s diabetem. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užíváni. Dodržujte rady lékaře. Přípravek je určen pro dospělé pacienty. Vzhledem k obsahu šalvěje a lékořice se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.


Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 3x denně.

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: fazolový plod bez semen (Phaseoli fructus s. sem. 0,170 g), borůvková nať (Myrtilli herba  0,150 g), nať šalvěje lékařské (Salviae herba  0,150 g), jestřabinová nať (Galegae herba  0,120 g), nať rdesna ptačího (Polygoni avic. herba  0,100 g), smetankový kořen s natí (Taraxaci radix c. herba  0,080 g), ostružiníkový list (Rubi fruticosi folium 0,080 g), plod fenyklu obecného pravého (Foeniculi amari fructus 0,080 g), lopuchový kořen (Bardanae radix 0,050 g lékořicový kořen (Liquiritiae radix 0,020 g).

Upozornění

Nepřerušujte léčbu antidiabetiky. Doporučuje se pravidelná kontrola hladiny cukru v krvi. Diabetan obsahuje šalvěj, která může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Pokud je u Vás pozornost ovlivněna, neřiďte ani neobsluhujte stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.