LifeFood Life Crackers Zelňáky RAW BIO 90 g

Potraviny a nápoje

Značka: LIFEFOOD
Zelňáky Life Crackers RAW BIO od značky LifeFood skvěle chutnají a výborně vás zasytí kdykoliv během dne. Vychutnejte si je samostatně, nutričně doplňte polévku nebo salát.
Skladem na e-shopu
79 ušetříte 20 Kč

Původní cena 99 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 99 Kč

Cena za 100 g: 88 Kč

O produktu

50141744

Zelňáky Life Crackers RAW BIO od značky LifeFood skvěle chutnají a výborně vás zasytí kdykoliv během dne. Krekry z mandlí, pohanky obsahují také tři druhy semínek (lněné, slunečnicové a chia). Na bohaté porci nepasterizovaného zelí, zeleniny a bylinek si skvěle pochutnáte a navíc zásobíte své tělo potřebnými živinami. Placky, nebo také nepečený chléb, jsou vhodné jako chutná alternativa k pečivu. Pochutnáte si na nich samostatně nebo nutričně doplňte polévku či salát. Obsahují 18 g bílkovin na 100 g výrobku.

Hlavní vlastnosti:

  • zdravá a chutná svačinka
  • vysoký obsah vlákniny a bílkovin
  • alternativa ke klasickému pečivu

Složení

Kysané zelí nepasterizované* (8 %), MANDLE* (28 %), pohanka loupaná* (26 %), mrkev* (4 %), lněné semínko zlaté*, slunečnicové semínko*, cibule* (0,8 %), chia semínka* (Salvia hispanica) (3 %), kmín* (1,5 %), sůl růžová, kopr sušený*. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, sezamu, hořčičného semínka, sóji a celeru.

* = produkt ekologického zemědělství

O značce

Produkty LifeFood jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných BIO surovin při teplotě do 45 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Zajišťují rychlé doplnění energie a živin, ale i okamžité uspokojení, když vás honí mlsná.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.