Wolfberry Lněné semínko BIO 500 g

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
5.0
Lněné semínko hnědé v BIO kvalitě, bez GMO, z kontrolovaného ekologického zemědělství obsahuje velké množství omega 3 mastných kyselin, hlavně kyseliny linoleové.
Skladem na e-shopu
79

Cena za 100 g: 16 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50092526

Lněné semínko Wolfberry hnědé v BIO kvalitě obsahuje velké množství omega 3 mastných kyselin, hlavně kyseliny linoleové. Len (Linum usitatissimum L.) je prastará kulturní plodina, která pochází z Asie. Středně vysoká bylina s bleděmodrými květy, jejíž plodem je tobolka s drobnými semínky, byla ceněna již před 7 000 lety v Egyptě. Lněné semínko obsahuje vysoké množství omega 3 mastných kyselin, jejichž obdoba se nachází i v rybách. Lněné semínko také obsahuje téměř dvakrát tolik kvalitních bílkovin než maso a vysoké procento rozpustné i nerozpustné vlákniny

Jak lněné semínko konzumovat?

Lněné semínko je výborným doplňkem jídelníčku, ale musí se důkladně rozkousat, nebo před konzumací rozdrtit. Celá zrníčka by totiž prošla trávicím traktem bez toho, že by z nich organismus dokázal vstřebat všechny výživné a zdraví prospěšné látky. Můžete je jíst syrová, nebo je přidávat například do polévek, salátů, různých vegetariánských a masových karbanátků, pečiva, chleba, moučníků, ale i palačinek. Konzumovat lněné semínko v těhotenství se doporučuje až od 35. týdne!

Hlavní vlastnosti:

  • lněná semínka neloupaná
  • BIO kvalita
  • bez GMO
  • obsahují vysoký podíl omega 3 mastných kyselin
  • obsahují vysoké procento rozpustné i nerozpustné vlákniny

Složení

Lněná semínka hnědá BIO 100%.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.