Kosmetika

La Roche-Posay Lipikar AP+ sprchový olej 400 ml

Produktová řada: Lipikar

La Roche-Posay Lipikar AP+ sprchový olej Čistící olej Lipikar AP+ zklidňuje a zmírňuje svědění. Přináší úlevu velmi suché až atopické pokožce a vyživuje ji.

Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky La Roche-Posay v libovolné kombinaci získáte nejlevnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 03. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
519

Cena za 100 ml: 1 297,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: La Roche-Posay Lipikar AP+ sprchový olej 400 ml

50110537

Úvod

Lipikar AP+ koupelový a sprchový olej pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Zklidňuje podráždění a ulevuje od nepříjemného svědění, které je způsobené pnutím vysušené pokožky. Určeno pro dospělé, děti i kojence s velmi suchou i citlivou pokožkou, pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Vhodné pro vlasovou pokožku kojenců, pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí a intimní hygienu.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku
  • okamžitě zmírňuje svědění
  • vyživuje pokožku a dodává potřebné lipidy

Použití

Sprcha: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Koupel: Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky. Bezprostředně po každém umytí ošetřete pleť relipidační tělovou péčí, například Lipikar balzám AP+. Předejdete tím vysušení pokožky a možnému podráždění.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.