Kosmetika

La Roche-Posay Lipikar AP+ sprchový olej 750 ml

Produktová řada: Lipikar
  • Čistící olej Lipikar AP+ zklidňuje a zmírňuje svědění. Bezprostředně tlumí nepříjemné  projevy velmi suché až atopické pokožky a dlouhodobě ji vyživuje.
Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky La Roche Possay získáte na tyto produkty slevu 20 %. Akci není možné kombinovat s akcí 3za2. .Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
599

Cena za 100 ml: 80 Kč

O produktu: La Roche-Posay Lipikar AP+ sprchový olej 750 ml

50111233

Úvod

Lipikar AP+ koupelový a sprchový olej pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Zklidňuje podráždění a ulevuje od nepříjemného svědění, které je způsobené pnutím vysušené pokožky. Určeno pro dospělé, děti i kojence s velmi suchou i citlivou pokožkou, pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Vhodné pro vlasovou pokožku kojenců, pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí a intimní hygienu.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku
  • okamžitě zmírňuje svědění
  • vyživuje pokožku a dodává potřebné lipidy

Použití

Sprcha: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Koupel: Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky. Bezprostředně po každém umytí ošetřete pleť relipidační tělovou péčí, například Lipikar balzám AP+. Předejdete tím vysušení pokožky a možnému podráždění.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.