MACKS Dreamgirl špunty do uší 10 párů

Ostatní

Značka: MACKS
Měkké špunty do uší, které jsou speciálně navržené pro ženy s malým nebo citlivým ušním kanálkem. Jsou ideální na spaní, studium a cestování.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
179

O produktu

50122182

Měkké pěnové špunty do uší, které jsou speciálně navržené pro ženy s malým nebo citlivým ušním kanálkem. Precizně propracovaný dutý design maximalizuje pohodlí, a to především při spánku. MACKS Dreamgirl špunty do uší jsou nádherně měkké, hedvábně hladké a perfektně tvarované. Jsou ideální na spaní, studium, cestování a další podobné aktivity, během kterých nechcete být nikým a ničím rušeny.

Hlavní vlastnosti:

  • navržené speciálně pro ženy
  • vyrobené z měkkého materiálu
  • balení obsahuje 10 párů špuntů

Složení

Polyuretanová pěna

Použití

  1. Čistýma rukama srolujte špunt do úzkého cylindru.
  2. Opačnou ruku natáhněte přes hlavu a přitáhněte si vnější ucho pro narovnání ušního kanálku.
  3. Rychle vsuňte špunt do ušního kanálku a vydržte, dokud se špunt neroztáhne do pohodlného, zajištěného tvaru.

Špunt vysouvejte pomalu točivým pohybem pro postupné uvolnění těsnění. Recyklujte po několika použití nebo do té doby než se špína či ušní maz na špuntech neakumulují.

Upozornění

Nesprávným použitím se sníží efektivnost, což může mít za následek poškození sluchu. Rychle vysunutí špuntu může poškodit ušní bubínek. Držte dál od dětí a domácích mazlíčků. Tyto špunty do uší jsou netoxické, ale mohou zabránit dýchání, pokud se dostanou do průdušnice, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.