MACKS Snore Blockers špunty do uší 12 párů

Ostatní

Značka: MACKS
12 párů špuntů do uší pro ten nejklidnější spánek. Špunty mohou být použity pro širší okruh záměrů, jako je například blokace chrápání nebo dopravního hluku.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50122190

12 párů MACKS Snore Blockers špuntů do uší pro ten nejklidnější spánek. Špunty mohou být použity pro širší okruh záměrů, jako je například blokace chrápání nebo dopravního hluku. Jsou vyrobené z jemné pěny a jsou ideální pro delší použití v situacích, kdy je pohodlí na prvním místě. Vysoce viditelná limetková barva – lze lehce a rychle spatřit na nočním stolku, tašce nebo když spadnou na zem.

Hlavní vlastnosti:

  • zajišťují ničím nerušený spánek
  • vysoce komfortní
  • vhodné pro delší použití

Složení

Polyuretanová pěna

Použití

  1. Čistýma rukama srolujte špunt do úzkého cylindru.
  2. Opačnou ruku natáhněte přes hlavu a přitáhněte si vnější ucho pro narovnání ušního kanálku.
  3. Rychle vsuňte špunt do ušního kanálku a vydržte, dokud se špunt neroztáhne do pohodlného, zajištěného tvaru.

Nesprávným použitím se sníží efektivnost, což může mít za následek poškození sluchu. Recyklujte po několika použití nebo do té doby než se špína nebo ušní maz na špuntech neakumulují.

Upozornění

Špunt vysouvejte pomalu točivým pohybem pro postupné uvolnění těsnění. Rychle vysunutí může poškodit ušní bubínek. Držte dál od dětí a domácích mazlíčků. Tyto špunty do uší jsou netoxické, ale mohou zabránit dýchání, pokud se dostanou do průdušnice, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.