Kosmetika

MÁDARA CITY CC Krém středně béžový 40 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: City CC
5.0

MÁDARA CITY CC krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou sjednocuje odstín pleti, hydratuje ji a po celý den chrání před slunečními paprsky. Poskytuje střední ochranu SPF 15.

635
Ušetříte 15%

Původní cena:  749 Kč  ·  sleva 114 Kč

Nejnižší cena před slevou: 749 Kč

Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA CITY CC Krém středně béžový 40 ml

50135308

Úvod

Inovativní CITY CC krém MÁDARA chrání pleť před městským znečištěním a s ochranným faktorem SPF 15 poskytuje střední fotoprotekci. Jemně tónuje, lehce kryje nedokonalosti a dodává pokožce svěží vzhled. Působí proti začervenání a barevným nerovnostem. Sjednocuje barvu pleti, která bude po nanesení dokonale projasněná. Díky širokospektrální ochraně proti UVA/UVB paprskům a hluboce hydratující kyselině hyaluronové působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Ve středně béžovém odstínu s neutrálním podtónem.

Hlavní vlastnosti:

  • pro všechny typy pleti, středně béžový odstín
  • střední ochrana před UV zářením, SPF 15
  • zabraňuje předčasnému stárnutí pleti


Použití

Přiměřené množství CC krému naneste na pleť ošetřenou denním krémem. Podle pocitu můžete ještě přepudrovat.


Upozornění

Krém nepředstavuje stoprocentní ochranu před paprsky UVA a UVB. Delší pobyt na slunci vážně ohrožuje zdraví. Vyhýbejte se mu, i když používáte protisluneční ochranu.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.