Magnesium citrát complex 30 sáčků

Doplněk stravy

Hořčíkový komplex s vysokou biologickou dostupností vyvinutý speciálně pro nastávající maminky. Doplněno o zinek, selen a vitamin B6.
Skladem na e-shopu
209

Cena za 100 g: 192 Kč

O produktu

50094775

Hořčíkový komplex s vysokou biologickou dostupností vyvinutý speciálně pro nastávající maminky. Obsahuje 1250 mg magnesium citrátu, což odpovídá 200 mg čistého hořčíku a je doplněný o zinek a selen. Nedostatek hořčíku se projevuje zejména poruchami nervové činnosti. Mezi první příznaky patří křeče v lýtkách při ranním vstávání. Zvýšené nároky na přísun hořčíku má organizmus zejména během těhotenství. Přípravek neobsahuje laktózu ani lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání; napomáhají normální činnosti nervové soustavy podporují psychickou činnost
  • hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů a normální činnosti svalů
  • selen, zinek a vitamin B6 podporují imunitní systém a také přispívají k udržení normálního stavu, vlasů, nehtů

Dávkování

1-2 sáčky denně rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Užívání před jídlem zlepšuje vstřebávání.

Složení

Složení v 1 sáčku: Magnesium citrát 1125mg (odpovídá 200 mg čistého hořčíku), zinek 5 mg, selen 27,5 μg, vitamin C 40 mg, vitamin B6 0,21 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.