Maison Berger Paris Aroma Náplň do elektrického difuzéru Dream Jemná ambra 475 ml

Drogerie

Dopřejte si zasloužený relax s vůní Jemná ambra od Maison Berger Paris. Levandule s bergamotem přispívají ke zklidnění organismu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

269
Dočasně nedostupné

O produktu

50133831

Uklidňující bytový parfém Jemná ambra od francouzské značky Maison Berger Paris vám pomůže navodit příjemnou relaxační atmosféru. Nechte se unést něžnou vůní, která vám zpříjemní usínání. Citrusový bergamot, romantická růže, hravá konvalinka se sladkou vanilkou vytváří dokonalou aromatickou esenci. Svou nezaměnitelnou vůní je levandule hlavní složkou mnoha kvalitních parfémů. Pomáhá uvolnit psychické napětí a přivolat spánek. Dopřejte si to nejlepší, co vás doprovodí do krajiny snů.

Hlavní vlastnosti:

  • přispívá k pohodovému usínání
  • vůně vhodná do elektrických difuzérů Aroma
  • balení o 475 ml provoní 40 hodin

Složení

Tóny parfému Jemná ambra

  • Hlava: levandule, bergamot
  • Srdce: růže, konvalinka, bílé pižmo
  • Základ: vanilka, ambra, pačuli 
  • Skládá se z vody, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one, vonných složek a esenciálních olejů esenciálního oleje pačuli a guajakového dřeva

Použití

Odstraňte kryt a nalijte vůni do difuzéru. Parfém je již namíchaný, nepřidávejte nic jiného ani vodu nebo jiné esenciální oleje. Nepřekračujte rysku pro maximální hladinu naplnění. Uzavřete difuzér a umístěte jej na rovný povrch. Pomocí USB přípojky ho zapojte do zásuvky. Zapnutí a vypnutí, intenzitu vůně, osvětlení volíte na dálkovém ovládání nebo pomocí tlačítka na spodní straně přístroje. Náplně jsou měnitelné. Do difuzéru Aroma dávejte vždy jen náplně jemu určené.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.