Dr.Max Complex 6 Aktiv 180 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

799

Cena za 100 kusů(tbl): 444 Kč

O produktu

Doplněk stravy Dr.Max Complex 6 Aktiv je nejkomplexnějším preparátem v kategorii kloubních přípravků značky Dr.Max. Unikátní složení přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici. Přípravek obsahuje kombinaci hned šesti osvědčených složek: glukosamin, MSM, chondroitin, hyaluronát sodný, nativní kolagen a vitamin C. Jedno balení (180 tablet) vystačí na jednu dvouměsíční kúru.

Charakteristika hlavních složek přípravku Dr.MaX Complex 6 Aktiv a jejich přínos

 • Glukosamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle a slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. V přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv je přítomen ve formě dobře vstřebatelného glukosamin sulfátu.
 • Chondroitin je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek.
 • MSM (methylsulfonylmethan) slouží jako zdroj organicky vázané síry. Síra se nachází ve všech buňkách lidského těla a je složkou dvou esenciálních aminokyselin (cysteinu a methioninu).
 • Kolagen je bílkovina, která je základní stavební hmotou vazivové tkáně kloubů a šlach. Přípravek Dr.Max Complex 6 Aktiv obsahuje nativní kolagen II. typu.
 • Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová) se přirozeně vyskytuje v chrupavkách a tekutině uvnitř kloubů, velmi dobře váže vodu a je klíčový pro hladký pohyb kloubů (působí jako lubrikant).
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 Pro koho je přípravek DR.MAX COMPLEX 6 AKTIV vhodný?

 • Pro sportovce
 • Pro lidi s nadváhou
 • Pro fyzicky pracující lidi
 • Pro lidi se sedavým zaměstnáním
 • Přípravek je vhodný také pro seniory

Jak udržet klouby v kondici?

Dokud klouby fungují, jak mají, je pro nás pohyb samozřejmostí. Bohužel s přibývajícím léty nebo v důsledku přetěžování se mohou objevit první příznaky jejich opotřebení – citlivost či bolest kloubů po větší zátěži nebo ranní ztuhlost kloubů. Nejčastěji bývají postiženy tzv. velké klouby, zejména kolena a kyčle. Problémy s klouby se netýkají jen seniorů, přetížením mohou trpět i sportovci, lidé s nadváhou či lidé, kteří fyzicky pracují. Zde je několik tipů pro váš pohodlný pohyb:

 • Noste vhodnou obuv s měkkou podrážkou.
 • Volte tělesné aktivity, které odpovídají vaší celkové kondici.
 • Po zátěži nebo po zranění kloubů si dopřejte dostatečný čas na regeneraci.
 • Při sportu problematické klouby zpevněte (elastické obinadlo, bandáž...)
 • Udržujte si optimální tělesnou hmotnost.

Pro normální funkci kloubů je mimo jiné velmi důležitá vyvážená a pestrá strava, svůj jídelníček můžete doplnit některým z přípravků kloubní výživy, jako je např. doplněk stravy Dr.Max Complex 6 Aktiv.  Nezapomínejte také na dostatečný příjem tekutin (cca 2 litry vody denně).

Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety přípravku DR.MAX COMPLEX 6 AKTIV denně. Tablety lze užít i najednou. Děti od 12 let 1 tableta denně. Přípravek užívejte optimálně 2–3 měsíce. Kúru opakujte 1×–2× do roka. Kúru je možné opakovat i vícekrát. Tablety je doporučeno užívat po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety rozpůlit.

Složení

Glukosamin sulfát 2KCl, methylsulfonylmethan, chondroitin sulfát 90 %, plnidla (sorbitol, mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), hyaluronát sodný, zahušťovadlo (fosforečnan vápenatý), voda, kyselina L-askorbová, barvivo (oxid titaničitý), protispékavé látky (mastek, oxid křemičitý), stabilizátor (hydroxypropylcelulóza), nativní kolagen typu II, emulgátor (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem).

Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Výrobce: Dr.Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.