Doplněk stravy

Dr. Max Mobility Complex 6 Active XXL 270 tablet

Značka: DR. MAX

Dr. Max Mobility Complex 6 Active přináší kompletní výživu pro vaše klouby. Jedinečná kombinace glukosaminu, chondroitinu, MSM, hyaluronátu sodného, kolagenu typu II a vitaminu C.

899

Cena za 100 kusů(tbl): 332,96 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Dr. Max Mobility Complex 6 Active XXL 270 tablet

50152740

Úvod

Výhodné XXL balení doplňku stravy Dr. Max Mobility Complex 6 Active, který je nejkomplexnějším preparátem v kategorii kloubních přípravků značky Dr. Max. Unikátní složení přípravku Dr. Max Mobility Complex 6 Active pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici. Přípravek obsahuje kombinaci hned šesti osvědčených složek: glukosamin, MSM, chondroitin, hyaluronát sodný, nativní kolagen a vitamin C.

Charakteristika hlavních složek přípravku Dr. Max Mobility Complex 6 Active a jejich přínos

 • Glukosamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle a slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. V přípravku Dr. Max Mobility Complex 6 Active je přítomen ve formě dobře vstřebatelného glukosamin sulfátu.
 • Chondroitin je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek.
 • MSM (methylsulfonylmethan) slouží jako zdroj organicky vázané síry. Síra se nachází ve všech buňkách lidského těla a je složkou dvou esenciálních aminokyselin (cysteinu a methioninu).
 • Kolagen je bílkovina, která je základní stavební hmotou vazivové tkáně kloubů a šlach. Přípravek Dr. Max Mobility Complex 6 Active obsahuje nativní kolagen II. typu.
 • Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová) se přirozeně vyskytuje v chrupavkách a tekutině uvnitř kloubů, velmi dobře váže vodu a je klíčový pro hladký pohyb kloubů (působí jako lubrikant).
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dr. Max Mobility Complex 6 Active XXL 270 tablet3

Pro koho je přípravek Dr. Max Mobility Complex 6 Active vhodný?

 • Pro sportovce
 • Pro osoby s nadváhou
 • Pro fyzicky pracující 
 • Pro osoby se sedavým zaměstnáním
 • Přípravek je vhodný také pro seniory

Jak udržet klouby v kondici?

Dokud klouby fungují, jak mají, je pro nás pohyb samozřejmostí. Bohužel s přibývajícím léty nebo v důsledku přetěžování se mohou objevit první příznaky jejich opotřebení – citlivost či bolest kloubů po větší zátěži nebo ranní ztuhlost kloubů. Nejčastěji bývají postiženy taktzvané velké klouby, zejména kolena a kyčle. Problémy s klouby se netýkají jen seniorů, přetížením mohou trpět i sportovci, osoby s nadváhou či lidé, kteří fyzicky pracují. Zde je několik tipů pro váš pohodlný pohyb:

 • Noste vhodnou obuv s měkkou podrážkou.
 • Volte tělesné aktivity, které odpovídají vaší celkové kondici.
 • Po zátěži nebo po zranění kloubů si dopřejte dostatečný čas na regeneraci.
 • Při sportu problematické klouby zpevněte (elastické obinadlo, bandáž...)
 • Udržujte si optimální tělesnou hmotnost.

Pro normální funkci kloubů je mimo jiné velmi důležitá vyvážená a pestrá strava, svůj jídelníček můžete doplnit některým z přípravků kloubní výživy, jako je např. doplněk stravy Dr. Max Mobility Complex 6 Active. Nezapomínejte také na dostatečný příjem tekutin (přibližně 2 litry vody denně).


Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety denně nejlépe po jídle. Tablety lze užít i najednou. Při problémech s polykáním je možné tablety rozpůlit. Přípravek užívejte nejméně 2 měsíce. Kúru opakujte 2–3x do roka. Optimální je dlouhodobé užívání přípravku.


Složení

Glukosamin sulfát 2KCl, methylsulfonylmethan (MSM), chondroitin sulfát 90%, zahušťovadla (sorbitol, mikrokrystalická celulóza), potahové látky [stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), škrob, odpěňovač (polyethylenglykol), emulgátor (hydroxypropylcelulóza), protispékavé látky (talek, mastné kyseliny), barviva (oxidy a hydroxidy železa)], hyaluronát sodný, regulátor kyselosti (fosforečnany vápenaté), voda, kyselina L-askorbová, protispékavá látka (oxid křemičitý), nativní kolagen typu II. Aktivní látky v denní dávce (3 tablety): Glukosamin sulfát 2KCl 1 500 mg, methylsulfonylmethan (MSM) 900 mg, chondroitin sulfát 90 % 600 mg, hyaluronát sodný 60 mg, vitamin C 36 mg (45 % referenční hodnoty příjmu), kolagen typu II 10,2 mg.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.