Dr.Max Complex 6 Aktiv dárkové balení 180+90 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Complex 6 Aktiv přináší kompletní výživu pro vaše klouby. Jedinečná kombinace glukosaminu, chondroitinu, MSM, hyaluronátu sodného, kolagenu typu II a vitaminu C. Vánoční dárkové balení 180+90 tablet.
Skladem na e-shopu
699 ušetříte 500 Kč

Původní cena 1 199 Kč sleva 42%

Cena za 100 kusů(tbl): 259 Kč

O produktu

50140078

Doplněk stravy Dr.Max Complex 6 Aktiv je nejkomplexnějším preparátem v kategorii kloubních přípravků značky Dr.Max. Unikátní složení přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici. Přípravek obsahuje kombinaci hned šesti osvědčených složek: glukosamin, MSM, chondroitin, hyaluronát sodný, nativní kolagen a vitamin C. Potěšte své blízké vánočním dárkovým balením přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv s 90 tabletami navíc.

Charakteristika hlavních složek přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv a jejich přínos

 • Glukosamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle a slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. V přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv je přítomen ve formě dobře vstřebatelného glukosamin sulfátu.
 • Chondroitin je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek.
 • MSM (methylsulfonylmethan) slouží jako zdroj organicky vázané síry. Síra se nachází ve všech buňkách lidského těla a je složkou dvou esenciálních aminokyselin (cysteinu a methioninu).
 • Kolagen je bílkovina, která je základní stavební hmotou vazivové tkáně kloubů a šlach. Přípravek Dr.Max Complex 6 Aktiv obsahuje nativní kolagen II. typu.
 • Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová) se přirozeně vyskytuje v chrupavkách a tekutině uvnitř kloubů, velmi dobře váže vodu a je klíčový pro hladký pohyb kloubů (působí jako lubrikant).
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pro koho je přípravek Dr.Max Complex 6 Aktiv vhodný?

 • Pro sportovce
 • Pro lidi s nadváhou
 • Pro fyzicky pracující lidi
 • Pro lidi se sedavým zaměstnáním
 • Přípravek je vhodný také pro seniory

Jak udržet klouby v kondici?

Dokud klouby fungují, jak mají, je pro nás pohyb samozřejmostí. Bohužel s přibývajícím léty nebo v důsledku přetěžování se mohou objevit první příznaky jejich opotřebení – citlivost či bolest kloubů po větší zátěži nebo ranní ztuhlost kloubů. Nejčastěji bývají postiženy tzv. velké klouby, zejména kolena a kyčle. Problémy s klouby se netýkají jen seniorů, přetížením mohou trpět i sportovci, lidé s nadváhou či lidé, kteří fyzicky pracují. Zde je několik tipů pro váš pohodlný pohyb:

 • Noste vhodnou obuv s měkkou podrážkou.
 • Volte tělesné aktivity, které odpovídají vaší celkové kondici.
 • Po zátěži nebo po zranění kloubů si dopřejte dostatečný čas na regeneraci.
 • Při sportu problematické klouby zpevněte (elastické obinadlo, bandáž...)
 • Udržujte si optimální tělesnou hmotnost.

Pro normální funkci kloubů je mimo jiné velmi důležitá vyvážená a pestrá strava, svůj jídelníček můžete doplnit některým z přípravků kloubní výživy, jako je např. doplněk stravy Dr.Max Complex 6 Aktiv.  Nezapomínejte také na dostatečný příjem tekutin (cca 2 litry vody denně).


Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety přípravku Dr.Max Complex 6 Aktiv denně. Tablety lze užít i najednou. Přípravek užívejte nejméně 3 měsíce. Kúru opakujte 2–3x do roka. Optimální je dlouhodobé užívání přípravku. Tablety je doporučeno užívat po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety rozpůlit.

Složení

Glukosamin sulfát 2KCl 1500 mg, methylsulfonylmethan (MSM) 900 mg, chondroitin sulfát 90 % 600 mg, hyaluronát sodný 60 mg, vitamin C 36 mg (45 % referenční hodnoty příjmu), kolagen typu II 10,2 mg ve třech tabletách.

Glukosamin sulfát 2KCl, methylsulfonylmethan (MSM), chondroitin sulfát 90%, zahušťovadla (sorbitol, mikrokrystalická celulóza), potahové látky [stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), škrob, odpěňovač (polyethylenglykol), emulgátor (hydroxypropylcelulóza), protispékavé látky (talek, mastné kyseliny), barviva (oxidy a hydroxidy železa)], hyaluronát sodný, regulátor kyselosti (fosforečnany vápenaté), voda, kyselina L-askorbová, protispékavá látka (oxid křemičitý), nativní kolagen typu II.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.