Dr.Max Iron fruit 245 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

219

Cena za 100 ml: 89 Kč

O produktu

Vysoký obsah železa a výborná chuť. Přípravek obsahuje organicky vázané železo, které je velmi dobře vstřebatelné a díky obsahu ovocných šťáv má výborné chuťové vlastnosti. Přípravek je vhodný k doplnění železa. Dr.Max Iron fruit doporučujeme zejména pro ženy v období menstruace, pro těhotné a kojící ženy, pro děti v období růstu, pro dospívající a pro starší lidi.

Železo

  • přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k normálním kognitivním funkcím
  • podílí se na procesu dělení buněk

 

Dávkování

Dětem od 3 let podávejte 1/2 kávové lžičky (2,5 ml) 1x denně, dětem od 4 let 1 kávovou lžičku (5 ml) 1x denně. Děti od 12 let a dospělí užívají 1 kávovou lžičku (5 ml) 1–2 x denně. Podávejte 30–60 min před jídlem nebo 2 h po jídle. Pití kávy a čaje nepříznivě ovlivňuje vstřebáváni železa.

 

Složení

Višňová šťáva 0,5 g, jablečná šťáva 0,3 g, železo (Fe2+) 7 mg v jedné lžičce (5 ml).

Invertní cukr, čištěná voda, višňová šťáva (višňová šťáva koncentrát, voda), jablečná šťáva (jablečná šťáva koncentrát, voda), regulátor kyselosti (L-askorbát sodný, L-askorbová kyselina), glukonan železnatý (Fe2+), konzervant (sorban draselný).

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby trpící hemochromatózou. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.