Doplněk stravy

Dr. Max Magnesium B6 Gold 100 mg 30 tablet

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Magnesium B6 Gold obsahuje vysoce vstřebatelnou chelátovou formu hořčíku v kombinaci s vitaminem B6. Hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

229

Cena za 1 kus: 7,63 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Max Magnesium B6 Gold 100 mg 30 tablet

50135103

Úvod

Dr. Max Magnesium B6 Gold obsahuje vysoce vstřebatelnou chelátovou formu hořčíku v kombinaci s vitaminem B6. Hořčík je navázaný na tělu vlastní aminokyselinu glycin (bisglycinát hořečnatý) a má tak lepší využitelnost v lidském těle. Hořčík a vitamin B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Hořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze.


Dávkování

Dospělí užívají 2 tablety denně. Děti od 6 do 15 let 1 tabletu denně.


Složení

Hořčík 100 mg (26,6 % RHP), vitamin B6 2,1 mg (150 % RHP) v jedné tabletě. RHP …. referenční hodnota příjmu.

Bisglycinát hořečnatý, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), maltodextrin, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), plnidlo (fosforečnany vápenaté), lešticí látka (polyvinylalkohol), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy), protispékavá látka (talek).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 6 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.