Zdravotnické prostředky

MAXIS BRILLANT Lýtkové kompresní punčochy bez špičky vel. 3N 1 pár bronz

Značka: MAXIS
Produktová řada: BRILLANT
5.0
  • Kompresní lýtkové punčochy bez špičky MAXIS BRILLANT vynikají extra pružným a odolným materiálem a elegantním lesklým designem.
459

O produktu: MAXIS BRILLANT Lýtkové kompresní punčochy bez špičky vel. 3N 1 pár bronz

50062548

Úvod

Trávíte hodně času sezením či stáním? Trápí vás křečové žíly, těhotenské otoky nebo chronická žilní nedostatečnost? Ulevte svým nohám pomocí kompresních punčoch MAXIS BRILLANT. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem mikrovlákna se speciální úpravou High IQ® COOL COMFORT. Vysoká elasticita těchto materiálů (Lycra® vlákna) usnadňuje oblékání punčoch a zůstává zachována i po opakovaném nošení a praní. Dlouhou životnost punčoch zaručí také široký zdravotní lem s oboustranným plochým obšitím a zesílená pata s „Y“ tvarem. Punčochy navíc potěší elegantním lesklým designem.

Hlavní vlastnosti:

  • lýtkové kompresní punčochy bez špičky
  • II. kompresivní třída (23 – 32 mm Hg)
  • elegantně lesklé
  • vynikající odvod vlhkosti od těla
  • vysoce elastické a měkké na omak
  • dlouhá životnost
  • lze prát v pračce a sušit v sušičce

Tabulka velikostí:

tabulka velikostí


Složení

49 % elastan, 51 % polyamid.


Použití

Primární a sekundární křečové žíly, těhotenské křečové žíly, prevence před trombózou, tromboflebitida, veškeré důsledky chronické žilní nedostatečnosti, posttrombotický syndrom, otoky v těhotenství, posttrombotické a pooperační otoky, cyklické a idiopatické otoky, lymfatické otoky a otoky u nadváhy, po sklerotizaci a po chirurgickém žilním zásahu, angiodisplazie, stav po zhojené flebitidě, stav po trombóze. 


Upozornění

Kontraindikace: Dekompenzovaná srdeční insuficience, septická flebitida, flegmázie (zánět).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 5530.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.