REISHIA EXtractum 800 mg 120 tobolek

Doplněk stravy

Houba reishi obsahuje řadu látek cenných pro lidský organismus. Využívá se zejména pro příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organizmu.
Skladem na e-shopu
529 ušetříte 50 Kč

Původní cena 579 Kč , sleva 9%

Nejnižší cena před slevou: 579 Kč

Cena za 100 kusů: 441 Kč

O produktu

50097158

Reishi je houba, která má v tradiční čínské medicíně přezdívku “houba věčného mládí”. Roste především na tvrdých dřevinách a obsahuje řadu látek cenných pro lidský organismus. Patří k nim zejména beta-glukany, dále vitaminy a minerální látky. Využívá se zejména pro příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organizmu. Reishi 800 mg Extractum je přípravek vysoké kvality. Výběr suroviny podléhá speciálním kritériím. Způsob extrakce pozitivně ovlivňuje využití aktivních látek v organizmu.

Hlavní vlastnosti:

  • reishi podporuje přirozenou imunitu organizmu
  • reishi napomáhá k normální funkci oběhové soustavy
  • reishi přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Dávkování

Dospělí: 2 tobolky denně po dobu 2-3 měsíců; děti od 12 let: doporučena 1 tobolka denně; těhotné a kojící ženy: doporučeno 1-2 tobolky denně.

Složení

Reishi extrakt.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených složek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.