Medpharma Bylinný balzám chladivý 250 ml

50097525

Kosmetika

Při nákupu produktů značky MedPharma v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Vánoční kolekce Chocoland 400 g.

Akce platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

135

Cena za 100 ml: 54 Kč

O produktu

Chladivý bylinný balzám obsahuje extrakt z 33 speciálně vybraných rostlin, které jsou známy pro svůj blahodárný a regenerační vliv na pokožku, klouby i svaly. Přírodní kosmetika. Bez obsahu parabenů, konzervantů a umělých barviv. Dermatologicky testované.

  • Díky obsahuju přírodních silic a mentolu má balzám chladivý účinek, a proto se používá k osvěžení namoženého svalstva nebo při pocitu těžkých nohou.
  • Navíc obsahuje vitamin E, panthenol, alantoin a kokosový olej, které dodají vaší pokožce hladkost, jemnost a potřebnou ochranu.
  • Vhodný pro všechny věkové skupiny.

Složení:

33 druhů bylinných a rostlinných extraktů:
máta peprná, jalovec obecný, borovice kleč, voňatka citronová, řepík lékařský, kontryhel obecný, lopuch větší, lopuch menší, lopuch plstnatý, arnika horská, měsíček lékařský, vřes obecný, kokoška pastuší tobolka, kaštan koňský, vrbovka malokvětá, přeslička rolní, tužebník jilmový, ořešák královský, heřmánek pravý, devětsil lékařský, jitrocel kopinatý, mochna stříbrná, vrba nachová, vrba křehká, vrba lýkovcová, zlatobýl obecný, kostival lékařský, mateřídouška úzkolistá, podběl lékařský, kopřiva dvoudomá, kopřiva žahavka, violka trojbarevná, violka rolní

Použití:

Přípravek natřete pravidelně 2x denně na čistou pokožku v přiměřeném množství a vmasírujte jej do kůže.

Intenzita chladivého efektu je individuální a závisí na množství aplikovaného balzámu.

Upozornění:

Přípravek je určený k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zabraňte vniknutí do očí. Vyhněte se kontaktu s tváří, sliznicemi, intimními oblastmi a otevřenými ranami. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou obsaženou složku přípravku. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce. V takovém případě přerušte aplikaci a opláchněte část pokožky vodou a mýdlem. V případě přetrvávajících potíží vyhledejte lékaře. Případná změna barvy, která je dána extraktem přírodních složek, neovlivňuje účinnost balzámu.

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější