Medpharma Bylinný balzám hřejivý 250 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

139

Cena za 100 ml: 56 Kč

O produktu

Bylinný balzám obsahuje extrakt z 33 speciálně vybraných rostlin, které jsou známy pro svůj blahodárný a regenerační vliv na pokožku, klouby i svaly. Přírodní kosmetika. Bez obsahu parabenů, konzervantů a umělých barviv. Dermatologicky testované.

  • Vhodný před sportem i fyzickou zátěží a díky svému hřejivému účinku se používá i při bolestech svalů.
  • Navíc obsahuje vitamin E, kokosový olej a panthenol, které dodají vaší pokožce hladkost, jemnost a potřebnou ochranu.
  • Vhodný pro všechny věkové skupiny.

Složení:

33 druhů bylinných a rostlinných extraktů:
jalovec obecný, borovice kleč, jedle bělokorá, řepík lékařský, kontryhel obecný, lopuch větší, lopuch menší, lopuch plstnatý, arnika horská, měsíček lékařský, vřes obecný, kokoška pastuší tobolka, kaštan koňský, vrbovka malokvětá, přeslička rolní, tužebník jilmový, ořešák královský, heřmánek pravý, devětsil lékařský, jitrocel kopinatý, mochna stříbrná, vrba nachová, vrba křehká, vrba lýkovcová, zlatobýl obecný, kostival lékařský, mateřídouška úzkolistá, podběl lékařský, kopřiva dvoudomá, kopřiva žahavka, violka trojbarevná, violka rolní, extrakt z čili papriček

Použití:

Přípravek natřete pravidelně 2x denně na čistou pokožku v přiměřeném množství a vmasírujte jej do kůže.

Intenzita hřejivého efektu je individuální a závisí na množství aplikovaného balzámu. Hřejivý efekt se zvyšuje po svalové námaze, a také po zahřátí místa např. teplou vodou, a to i s časovým odstupem cca 12–16 hodin od aplikace. Vysoká hřejivost až pálení a případné zarudnutí pokožky jsou projevem žádoucího prokrvení a jsou přirozené.

Upozornění:

Přípravek je určený k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte vniknutí do očí. Vyhněte se kontaktu s tváří, sliznicemi, intimními oblastmi a otevřenými ranami. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou obsaženou složku přípravku. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce. V takovém případě přerušte aplikaci a opláchněte část pokožky vodou a mýdlem. V případě přetrvávajících potíží vyhledejte lékaře. Případná změna barvy, která je dána extraktem přírodních složek, neovlivňuje účinnost balzámu.