Medpharma Chitosan 500 mg + vitamin C + chrom 67 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

199

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Chitosan je nevstřebatelný polysacharid, který má schopnost vázat na sebe různé látky např. tuky z potravy. Získává se z chitinu, který tvoří tvrdou vnější vrstvu měkkýšů. Patří mezi vlákniny a nemá kalorickou hodnotu. Oceníte ho při hubnutí a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g chitosanu denně). Chitosan je v přípravku MedPharma Chitosan 500 mg + vitamin C + skořice + chrom doplněn vitaminem C, chromem a skořicí. Chrom je důležitý stopový prvek v našem těle. Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus makroživin. Chrom také příznivě ovlivňuje hladinu glukózy v krvi. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Skořice ovlivňuje chuť k jídlu a podporuje trávení.

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu před jídlem.

Složení

Chitosan 500 mg, skořice 100 mg, vitamin C 50 mg (62,5 % RHP), chrom 50 µg (125 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Chitosan (korýši), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), maltodextrin, extrakt 4:1 z kůry skořicovníku čínského (Cinnamomum cassia), L-askorbová kyselina, protispékavé látky (oxid křemičitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), chlorid chromitý, emulgátor kyselina vinná L(+).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.