Medpharma Chitosan 500 mg + vitamin C + chrom 67 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Přípravek MedPharma Chitosan 500 mg + vitamin C + skořice + chrom obsahuje nevstřebatelný polysacharid chitosan a chrom, který je důležitý pro správný metabolismus makroživin.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených doplňků stravy značky MedPharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2022, nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
215

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50126256

Chitosan je nevstřebatelný polysacharid, který má schopnost vázat na sebe různé látky např. tuky z potravy. Získává se z chitinu, který tvoří tvrdou vnější vrstvu měkkýšů. Patří mezi vlákniny a má nulovou kalorickou hodnotu. Oceníte ho při hubnutí, kdy pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g chitosanu denně). Chitosan je v přípravku MedPharma doplněn vitaminem C, chromem a skořicí. Chrom je důležitý stopový prvek v našem těle. Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus makroživin. Chrom také příznivě ovlivňuje hladinu glukózy v krvi. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Skořice ovlivňuje chuť k jídlu a podporuje trávení.

Hlavní vlastnosti:

  • chitosan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g chitosanu denně)
  • vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu
  • vitamin C napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání
  • chrom přispívá k normální funkci metabolismu makroživin a udržuje přirozenou hladinu glukózy v krvi

Dávkování

1 tableta 2× denně před jídlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Chitosan (korýši), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), maltodextrin, extrakt 4:1 z kůry skořicovníku čínského (Cinnamomum cassia), L-askorbová kyselina, protispékavé látky (oxid křemičitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), chlorid chromitý, emulgátor kyselina vinná L(+).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.