Doplněk stravy

Medpharma Rybí olej 1000 mg + EPA + DHA 37 tobolek

Značka: MEDPHARMA

Medpharma Rybí olej s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin -EPA a DHA je získávaný z ryb žijících ve studených arktických vodách.

Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks doplňků stravy značky Medpharma získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
89

Cena za 1 kus: 2,41 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Medpharma Rybí olej 1000 mg + EPA + DHA 37 tobolek

50011475

Úvod

Medpharma Rybí olej s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin -EPA a DHA je získávaný z ryb žijících ve studených arktických vodách. Biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou ve formě tablet, které je snadné užívat. DHA společně s EPA přispívají i k udržení normální činnosti srdce, přičemž příznivého účinku se dosáhne pri přívodu 250 mg EPA a DHA denně.

Hlavní vlastnosti:

  • kapsle s obsahem rybího oleje 
  • z ryb z arktických vod
  • EPA a DHA přispívají k udržení normální činnosti srdce při příjmu 250 mg denně

Dávkování

1–3 tobolky denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Složení

Rybí olej s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) 18 % a kyseliny dokosahexaenové (DHA) 12 %, želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda.


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až + 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.