Medpharma Selen 100 mcg 107 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Selen 100 mcg je doplněk stravy s obsahem selenu, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy.
85 ušetříte 15 Kč

Původní cena 100 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 100 Kč

Cena za 100 kusů: 79 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011478

Medpharma Selen 100 mcg je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem selenu. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy. Napomáhá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, podporuje normální funkci imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy ve formě tablet
  • 1 tableta obsahuje 100 µg selenu
  • selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy

Dávkování

1 tableta 1× denně.

Složení

Plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulosa), kukuřičný škrob, seleničitan sodný (selen), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, sodná sůl karboxymethylcelulosy), protispékavá látka (oxid křemičitý), zvlhčující látka (polyethylenglykol), stabilizátor (polydextrosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (talek), barvivo (oxid železa žlutý).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.