Medpharma Vitamin C 1000 mg s šípky 107 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy Medpharma Vitamin C 1000 mg ve formě tablet s postupným uvolňováním obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.
159 ušetříte 30 Kč

Původní cena 189 Kč , sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 189 Kč

Cena za 100 kusů: 149 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011489

Medpharma Vitamin C 1000 mg se šípky je doplněk stravy s obsahem vitamínu C ve formě tablet s postupným uvolňováním. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu. Také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa.

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy s obsahem 1000 mg vitaminu C v jedné tabletě
  • vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému
  • vitamin C pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Složení

Askorbová kyselina (vitamin C), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), bioflavonoidy z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium L.), extrakt 4:1 z šípků růže svraskalé (Rosa rugosa Thunb.), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látky (polyethylenglykol, kyselina vinná L+), stabilizátor (polydextrosa), barvivo (oxid železa žlutý).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.