Medpharma Zinek 15 mg 107 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy Medpharma Zinek obsahuje 15 mg zinku, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky a k normální plodnosti a reprodukci.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 kusů: 79 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011513

Doplněk stravy Medpharma Zinek obsahuje v jedné tabletě 15 mg zinku, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky a k normální plodnosti a reprodukci. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy ve formě tablet s obsahem zinku
  • zinek podporuje normální stav vlasů, nehtů a pokožky
  • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Dávkování

1 tableta 1× denně.

Složení

Plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulosa), oxid zinečnatý (zinek), kukuřičný škrob, potahová látka (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa, lešticí látka polyvinylalkohol, protispékavá látka talek), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.