Menofem

Řadit
Filtry výpisu
Menofem 90 potahovaných tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Menofem zmírňuje fyzické a psychické projevy klimakteria např. pocení, návaly horka, podrážděnost, poruchy spánku u žen.

    395 Kč

    Období klimakteria zvládají některé ženy s přehledem, jiné se naopak potýkají s mnoha nepříjemnými projevy, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad, nespavost apod. Pro ty z vás, u nichž je toto období života náročnější, je určen bylinný lék MENOFEM od německé společnosti Bionorika, která se specializuje na výrobu bylinných přípravků nejvyšší kvality.

    Menofem je fytofarmakum (rostlinný lék). Jeho účinnou látkou je výtažek z oddenků ploštičníku (Cimicifuga racemosa), což je vytrvalá bylina z čeledi pryskyřníkovitých. Ploštičník, lidově hadí kořen, byl v tradiční medicíně odedávna považován za lék pro ženy – z jeho oddenků se dříve připravovaly odvary. Léčivé účinky ploštičníku „v moderním podání“  vám přinášejí tablety Menofem.

    Menofem se užívá ke zmírnění lehkých až středně těžkých potíží provázejících období klimakteria (přechodu), jako jsou návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku či poruchy soustředění.

    Menofem je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje výtažek z ploštičníku. Před použitím si přečtěte příbalový leták!