MOVit Energy Omega 3 Premium + K2 + D3 + E 90 tobolek

Doplněk stravy

MOVit Energy Omega 3 Premium + K2 + D3 + E obsahuje rybí olej bohatý na omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA doplněný vitaminy K2 a D3 pro zdravé kosti a vitamin E.
NAVÍC MOVit Energy Zinek Chelát 15 mg 90 tablet Při nákupu doplňků stravy značky MOVIt Energy v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH získáte NAVÍC doplněk stravy MOVIt Energy Zinek Chelát 15 mg 90 tablet za 0,01 Kč. Nevztahuje se na vánoční balíčky. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
275

Cena za 100 kusů: 306 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50132389

Srdce a cévy – mozek – kosti – imunita – zrak. MOVit Energy Omega 3 Premium + K2 + D3 + E obsahuje rybí olej, který je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin a vitaminy K2, D3 a E. Omega-3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy. Nejznámější jsou EPA (eikosapentaenová kyselinaa DHA (dokosahexaenová kyselina), které mají příznivý vliv na naše zdraví. 

Hlavní složky:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podílí se na procesu dělení buněk
  • vitamin K je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a přispívá k normální srážlivosti krve. 
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně nebo 2 tobolky obden s jídlem nebo bezprostředně po jídle.

Složení

Rybí olej 1000 mg - z toho: EPA 330 mg a DHA 220 mg, vitamin E 12 mg (100 % RHP), vitamin K2 50 µg (67 % RHP), vitamin D3 25 µg (1000 IU) (500 % RHP) v jedné tobolce. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Rybí olej s extra vysokým obsahem EPA a DHA, menachinon, D-α-tokoferol, cholekalciferol, obal kapsle (želatina, glycerol: zvlhčující látka, čištěná voda, barvivo: amoniak-sulfitový karamel).

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.