Doplněk stravy

MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG 90 kapslí

4.9

MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG obsahuje 11 probiotických kmenů v denní dávce 22 mld CFU v kombinaci s vitaminem C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém.

NAVÍC MOVit Energy Aktivní uhlí 250 mg 20 tablet Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC MOVit Energy Aktivní uhlí 250 mg 20 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
399

Cena za 1 kus: 4,43 Kč

Doprava zdarma

O produktu: MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG 90 kapslí

50141109

Úvod

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) jsou živé mikroorganismy, které se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Doplněk stravy MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, inulin (prebiotikum) a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • 22 miliard CFU v denní dávce
  • 11 ověřených a přesně specifikovaných kmenů přátelských bakterií
  • s vitaminem C, který napomáhá zdravé imunitě
  • k doplnění střevní mikroflóry
  • vhodné při a po užívání antibiotik, doporučené při cestování a změně stravy
  • vhodné i pro těhotné a kojící ženy
  • ve vegetariánských kapslích

Dávkování

Užívejte 1–2 kapsle denně při jídle. Mikroorganismy jsou schopné přežít různé podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, když byly užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou nebo džusem. Kapsli lze otevřít, vysypat a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.


Složení

Probiotický komplex: Lactobacillus acidophilus LA85, Bifidobacterium lactis BLa80, Lactobacillus rhamnosus LRa05, Bifidobacterium breve BBr60, Lactobacillus bulgaricus LB42, Lactobacillus plantarum Lp90, Lactobacillus casei LC89, Lactococcus lactis LLa61, Bifidobacterium bifidum BBi32, Streptococcus thermophilus ST81, Lactobacillus paracasei LC86 22 mld. CFU, vitamin C 80 mg (100 % referenční hodnoty příjmu), inulin 60 mg ve dvou kapslích.

Kompletní složení: probiotický komplex, kyselina L-askorbová, inulin, HPMC kapsle.


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.