Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet

Doplněk stravy

Značka: MUSCOAKTIV
Muscoaktiv Stop křečím je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem minerálů hořčíku a draslíku, které mají příznivý vliv na činnost svalů v kombinaci s vitaminy B6 a E.
Skladem na e-shopu
179

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50136174

Přípravek Muscoaktiv Stop křečím obsahuje kombinaci látek, které mají pozitivní vliv na činnost svalů (hořčík, draslík). Minerály jsou doplněny vitaminy B6 a E. Rizikovými faktory pro vznik křečí v nohách jsou nadměrná fyzická námaha, těhotenství, dehydratace, nedostatek minerálů, onemocnění jater, alkoholismus i užívání některých typů léků (statiny, diuretika). Muscoaktiv Stop křečím je určen pro dospělé. 

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík (magnesium) s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus
  • hořčík je navíc důležitý pro normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze
  • vitamin B6 příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu
  • draslík přispívá k normální funkci nervového systému, normální funkci svalů a k udržování normálního krevního tlaku
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí užívají 4 tablety denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Vitamin B6 1 mg (71,4 % RHP), vitamin E 5 mg (41,7 % RHP), hořčík 50 mg (13,3 % RHP), draslík 70 mg (3,5 % RHP) v jedné tabletě. RHP - referenční hodnota příjmu.

Hydrogenuhličitan draselný, plnidla: izomalt a mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), protispékavé látky stearát hořečnatý a oxid křemičitý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), složky potahu tablety: hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, talek, triglycerid, barvivo E 171.

Upozornění

Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.