Topnatur Müsli srdcem Paleo&Kokos 350 g

Potraviny a nápoje

Značka: TOPNATUR
TOPNATUR Müsli srdcem Paleo & kokos je směs ořechů a semínek s kokosem, která se hodí buď na mlsání, nebo jako součást výživné snídaně. Neobsahuje konzervanty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
145

Cena za 100 g: 41 Kč

O produktu

50113001

Hledáte kvalitní chuťovku pro dodání energie při náročných aktivitách nebo sportu? Potřebujete výživově hodnotnou přísadu do snídaňové či svačinové směsi? Vyzkoušejte ručně míchané Müsli srdcem Paleo & kokos. Jedná se o spékané müsli plné ořechů, semínek a kokosu, samých mimořádně nutričně hodnotných potravin. Neobsahuje vločky, je tedy zcela bezlepkové. Je doslazené medem a rozinkami. Není v něm žádný přidaný cukr, palmový olej ani konzervanty, neobsahuje laktózu. Dodá organismu spoustu potřebné energie. Balení je vhodné i na cesty.


Složení

Kokosové plátky 33 %, rozinky 9 % (rozinky, slunečnicový olej), směs ořechů v různém poměru 10 % (mandle natural, kešu), směs semínek v různém poměru 34 % (slunečnice, sezam, dýně, konopí neloupané), med, jablečný koncentrát a za studena lisovaný řepkový olej.

Použití

Smíchejte 25 - 30 g směsi (jedna porce) s oblíbeným nápojem. Müsli je ideální zalité mlékem nebo rostlinným nápojem. Skvěle se také hodí k jogurtu nebo kefíru.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.