NAIF Výživný šampon pro děti a miminka 200 ml

Kosmetika

Značka: NAIF
Výživný šampon pro děti a miminka. Přírodní složení chrání vlasy i pokožku hlavy. Nepálí v očích. Pro měkké a lesklé vlásky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
270

Cena za 100 ml: 135 Kč

O produktu

50109596

Při mytí dětí je potřeba klást důraz nejen na samotné tělíčko, ale také na vlásky. Přírodní výživný šampon od značky NAIF je ideální pro malé děti, ale spolehlivě jej využijí i dospělí. Obsahuje výtažky ze semen bavlníku a pudr z pšeničného proteinu a zachovává neutrální pH. Pravidelným používáním docílíte čistých, lesklých a vyživených vlasů svých malých ratolestí.

Výsledek:

  • jemně čistí a nepálí v očích
  • vyživuje a chrání vlasy i pokožku hlavy
  • vlasy jsou po použití hebké a lesklé

Složení

Společnost NAIF si zakládá na ryze přírodním složení svých produktů. Výživný šampon je tvořen extraktem ze semen bavlníku a pudru z pšeničného proteinu. Neobsahuje lepek ani sulfáty, takže po aplikaci do vlasů nepění. Nenajdete v něm ani mýdlo, při zasažení očí proto neštípe – při koupeli ušetříte děti slziček a pláče. Aktivní látky jemně čistí a pomáhají chránit a vyživovat vlasy i pokožku hlavy. Po použití budou vlásky vašich dětí jemné a lesklé.

Použití

V menším množství naneste šampon do vlhkých vlasů a jemnými krouživými pohyby jej do nich vmasírujte po celé délce. Nechejte chvíli působit, poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.