Dětské šampony

  (45)
Seřadit podle
 • Jemný šampon s fyziologickým pH, který umyje vlásky bez jediné slzičky.
 • BIODERMA ABCDerm

  šampon 200 ml
  5.0
  (1)
  Šetrně čistí dětské vlásky a zároveň hydratuje pokožku.
 • 5.0
  (2)
  Obzvlášť jemně myje vlasy a pokožku hlavy a zmírňuje suchost a podráždění.
Dětské šampony

Dětské šampony

Jak vybrat dětský šampon?

Děti mají jemnou pleť, proto potřebují speciální a šetrnou péči, která bude vyhovovat jejich mladé pokožce a vláskům. Vybírejte dětskou kosmetiku s obsahem přírodních látek, které budou pěstit a hydratovat dětskou pokožku. Mezi takové složky patří například měsíček lékařský, aloe vera nebo bambucké máslo. Všechny tyto ingredience zklidňují, hydratují a intenzivně regenerují.

Jaký šampon pro novorozence, kojence, batole a dál?

Novorozenci často ani šampon nepotřebují, pokud se jim objevují šupinky nebo mají velmi suchou pleť, stačí používat olejíček. U dětské pokožky novorozenců, kojenců i batolat rozhodně platí sousloví – méně je více. Pohodlně si tak vystačíte s jedním produktem na vlasy i na tělo. Větší děti mají samozřejmě vyšší nároky na kosmetické produkty. Zvolte vždy přípravek s šetrným složením s ohledem na jejich konkrétní potřebu, typ pokožky a vlasů.

Mnoho dětí má kudrnaté vlasy. Ty vyžadují intenzivní hydratační péči, protože jsou samy o sobě sušší a mají sklony k lámání. Vyzkoušejte dětský šampon na kudrnaté vlasy s arganovým olejem, který podporuje zdraví a krásu kudrnatých kadeří. Občas se u dětí objeví také lupy. Dětský šampon proti lupům navrací komfort podrážděné pokožce hlavy a zvláčňuje ji. Vyzkoušejte například šampony v BIO kvalitě od značky Weleda, kterou si již zamilovalo mnoho maminek. Můžete vsadit také na produkty od značky Bioderma. Mezi další oblíbené výrobce patří také Johnson's Baby.