NATU Arašídový krém s bílou čokoládou bez cukru 300 g

Potraviny a nápoje

Značka: NATU
Arašídový krém s bílou čokoládou NATU bez přidaných cukrů a sladidel je dochucen přírodní vlákninou z čekanky a kukuřice.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

125

Cena za 100 g: 42 Kč

O produktu

50139084

Milujete arašídové máslo a čokoládu, ale chcete se vyhnout zbytečným cukrům? Sáhněte po NATU Arašídovém krému s bílou čokoládou, který neobsahuje přidaný cukr ani náhradní sladidla. Krém je tvořený 75 % praženého arašídového másla a 25 % bílé čokolády slazené vlákninou z čekanky a kukuřice. Výsledkem je ultra jemný smetanový krém bez přidaného cukru, se zdrojem bílkovin a s vysokým podílem rostlinné vlákniny. Krém je vhodný i pro low carb stravování. Ať už si chcete zdravěji zamlsat nebo doplnit jídelníček zajímavými chutěmi, NATU je ta pravá volba.

Hlavní vlastnosti:

  • arašídový krém s bílou čokoládou bez přidaného cukru a sladidel
  • ultra jemná textura
  • sladkou chuť dodává vláknina z čekanky a kukuřice
  • vhodný i pro low carb stravování
  • zdroj přírodní vlákniny a bílkovin

Složení

75 % pražené arašídy, 25 % čokoláda (kakaové máslo, přírodní vláknina z kořene čekanky, sušené plnotučné mléko, přírodní kukuřičná vláknina, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkový extrakt). Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sóji.

Použití

Skvěle chutná na pečivu, lívancích nebo třeba v jogurtu či kaši. Chuťově i nutričně obohatí smoothie. A když vás přepadne chuť na něco sladkého, můžete si ho bez výčitek dopřát přímo ze lžičky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.