Arašídový krém

  (85)
Seřadit podle
Arašídový krém

Arašídový krém

Čisté arašídový krém je bohatým zdrojem živin

100% přírodní arašídový krém (nepřesným označením arašídové máslo) výborně chutná a je skvělým zdrojem živin, minerálů, antioxidantů a vitamínů. Má ale také vysokou kalorickou hodnotu. Každopádně, pokud nespořádáte celou skleničku na posezení, pak se do něj s chutí pusťte. Arašídový krém je dobrým zdrojem mononenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové, což přispívá ke snížení "špatného cholesterolu" LDL a zvýšení hladiny HDL, prospěšného cholesterolu, v krvi. Je skvělým zdrojem rostlinných bílkovin s řadou esenciálních aminokyselin. Čistý 100% arašídový krém je také zdrojem vitaminu E - antioxidant rozpustný v tucích, který pomáhá chránit buňky před škodlivými volnými radikály kyslíku. 

Vyzkoušejte ochucené i neochucené

Z kvalitních ingrediencí s vysokým obsahem živin se vyrábí i ochucené krémy. Dopřejte si lžičku lahodného arašídového krému s vysokoprocentní hořkou čokoládou. I milovníci mléčné nebo bílé čokolády si přijdou na své. Pro podtrhnutí vynikající chuti jsou navíc obě varianty s vanilkovým aroma. Tyto chutné pomazánky jsou rovněž výborným zdrojem bílkovin a nenasycených mastných kyselin.

Firma Go On přichází s proteinovým arašídovým krémem s delikátní chutí slaného karamelu, kokosu nebo malými kousky arašídů. Krémy jsou bez lepku, konzervantů, s vysokým obsahem bílkovin a z prvotřídních ingrediencí. Praktickým produktem na cesty je třeba arašídový krém v prášku, který má stejné složení jako klasický arašídový krém.

Použití v kuchyni

Arašídový krém si vychutnáte nasladko i naslano. Můžete si jej namazat na pečivo, palačinky, lívance nebo jím ochutit cereální kaši.