Nature Notea Čaj pečený Jablko se skořicí 60 ml

Čaje a čajové směsi

Lahodný pečený čaj Nature Notea vám zpříjemní chladné zimní dny a večery, a překvapí svou lahodnou tradiční chutí.
Skladem na e-shopu
35

Cena za 100 ml: 58 Kč

O produktu

50139948

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery šálkem lahodného nápoje, který vás překvapí lahodnou chutí tradice! Nature Notea pečený čaj Jablko se skořicí je vyvážená kombinace kousků jablek, jahod, červeného rybízu, malin, které v pozadí jemně spojuje skořice. Obsah skleničky jednoduše zalijte horkou vodou a v mžiku se můžete nechat unášet na vlně sváteční nálady. Malé skleničky pečeného čaje jsou také krásným a oblíbeným dárkem.

Tradiční postup výroby pečeného čaje

Pečené čaje značky Notea se vyrábějí ve východních Čechách ručním postupem tak, jak tomu bylo i v časech našich babiček. Všechny ingredience se pečou v peci a následně se ručně plní do skleniček způsobem, který zajistí správný poměr ovoce, cukru a vybraného koření. Pokud je zachován správný postup pečení, kdy ovoce s cukrem dostatečně zkaramelizuje, ale zároveň se nerozpadne, čaj se dokonale zakonzervuje, a při výrobě tudíž nejsou potřeba žádná umělá barviva či konzervanty.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční pečený čaj
  • příchuť jablko se skořicí
  • malá sklenička, ze které připravíte právě jeden horký nápoj

Složení

Voda, cukr, jablko (min. 50 % ovocného podílu), jahoda, červený rybíz, malina a skořice.

Použití

Pro přípravu 1 šálku horkého ovocného čaje nebo limonády s kousky ovoce zalijeme celý obsah skleničky 300 ml horké nebo studené vody. Čaj není potřeba louhovat, nebo doslazovat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.