Čaje a čajové směsi

Nature Notea Čaj pečený Švestka s badyánem 60 ml

Lahodný pečený čaj Nature Notea vám zpříjemní chladné zimní dny a večery, a překvapí svou neotřelou chutí.

29

Cena za 100 ml: 48,33 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Nature Notea Čaj pečený Švestka s badyánem 60 ml

50139942

Úvod

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery šálkem lahodného nápoje, který vás překvapí neotřelou orientální chutí! Nature Notea pečený čaj Švestka s badyánem obsahuje kousky švestek, jablek a červeného rybízu. Badyán dodává směsí svou specifickou chutí orientální nádech. Obsah skleničky jednoduše zalijte horkou vodou a v mžiku se můžete nechat unášet na vůni exotiky. Malé skleničky pečeného čaje jsou krásným a oblíbeným dárkem.

Tradiční postup výroby pečeného čaje

Pečené čaje značky Notea se vyrábějí ve východních Čechách ručním postupem tak, jak tomu bylo i v časech našich babiček. Všechny ingredience se pečou v peci a následně se ručně plní do skleniček způsobem, který zajistí správný poměr ovoce, cukru a vybraného koření. Pokud je zachován správný postup pečení, kdy ovoce s cukrem dostatečně zkaramelizuje, ale zároveň se nerozpadne, čaj se dokonale zakonzervuje, a při výrobě tudíž nejsou potřeba žádná umělá barviva či konzervanty.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční pečený čaj
  • příchuť švestka s badyánem
  • malá sklenička, ze které připravíte právě jeden horký nápoj

Složení

Voda, cukr, švestky (min. 45 % ovocného podílu), jablko, červený rybíz a badyán.


Použití

Pro přípravu 1 šálku horkého ovocného čaje nebo limonády s kouskyi ovoce zalijeme celý obsah skleničky 300 ml horké nebo studené vody. Čaj není potřeba louhovat, nebo doslazovat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.