Doplněk stravy

Natures Aid Vitamin B12 1000 mcg 90 tablet

  • Natures Aid Vitamin B12 1000 mcg obsahuje vitamin B12 v sublingválních tabletách. Vitamin B12 je důležitý pro správnou tvorbu červených krvinek a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

295

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu: Natures Aid Vitamin B12 1000 mcg 90 tablet

50077278

Úvod

Natures Aid Vitamin B12 1000 mcg obsahuje ve vodě rozpustný vitamin B12 ve formě pod jazykem rozpustných (sublingválních) tablet. Náš organismus vitamin B12 nedokáže syntetizovat sám, proto je nutné ho přijímat z potravy nebo z doplňků stravy. Vitamin B12 je nezbytný pro normální tvorbu červených krvinek, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání, je důležitý pro normální funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a imunitní systém, podílí se na procesu dělení buněk a podporuje metabolismus homocysteinu.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Nechte volně rozpustit pod jazykem.


Složení

Vitamin B12 1000 µg (4000 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Vitamin B12 (kyanokobalamin, fosforečnan vápenatý), sladidlo (mannitol), přírodní aroma (třešňový prášek, maltodextrin, protispékavá látka (oxid křemičitý)), protispékavé látky (stearan horečnatý z rostlinného zdroje a kyselina stearová).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Bez obsahu konzervačních látek, lepku a droždí. Vhodné pro vegany a vegetariány.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.