Doplněk stravy

NatureVia Sleepnox Melatonin 120 kapslí

Značka: NATUREVIA

NatureVia Sleepnox Melatonin je kombinace bylinek pro snazší usínání a melatoninu – látky, kterou naše tělo přirozeně produkuje k regulaci střídání spánku a bdění.

549
Doprava zdarma

O produktu: NatureVia Sleepnox Melatonin 120 kapslí

50159276

Úvod

Sleepnox Melatonin od NatureVia je doplněk stravy, který přináší kombinaci zklidňujících bylinek a melatoninu – látky, kterou naše tělo přirozeně produkuje k regulaci střídání spánku a bdění. Přípravek obsahuje extrakty z meduňky, mučenky, chmelu a kozlíku lékařského neboli valeriány. Tyto bylinky přispívají ke zklidnění při stresu a podrážděnosti – zmírňují duševní napětí a napomáhají snazšímu usínání.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje melatonin a bylinné extrakty
  • meduňka, mučenka, kozlík a chmel podporují relaxaci a klidný spánek
  • je možné užívat dlouhodobě

Dávkování

Užívejte 1 kapsli ½-1 hodiny před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Extrakty rostlin: kozlík lékařský, chmel otáčivý, meduňka lékařská, mučenka pletní, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý), hypromeloza (rostlinná kapsle), melatonin. 1 kapsle obsahuje: kozlík lékařský – Valeriana officinalis (extrakt z kořene:150 mg) 600 mg; chmel otáčivý – Humulus lupulus (extrakt ze šištic: 85 mg) 340 mg; mučenka pletní – Passiflora incarnata (extrakt z nati: 50 mg) 300 mg; meduňka lékařská – Melissa officinalis (extrakt z listů: 75 mg) 600 mg; melatonin 0,495 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Vyrobeno v Kanadě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.