Neospan forte 15 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

129

Cena za 1 kus(tbl): 9 Kč

O produktu

NEOSPAN forte

Užití

NEOSPAN forte obsahuje nejsilnější dávkou kozlíku lékařského a také pomerančovník hořký, který účinnost kozlíku podporuje a prodlužuje. Extrakt kozlíku lékařského, mučenky a chmele příznivě ovlivňují délku spánku a pomáhají snížit počet probuzení*a zároveň přispívají k normálnímu usínání a kvalitě spánku.

Zároveň je obohacený o hořčík, který přispívá ke snížení únavy a míry vyčerpání.

Dávkování

1 tobolka 30 minut před spaním

Příznaky

První volba při problémech s usínáním a kvalitou spánku, bez zjevného důvodu.

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem.

Po konzultaci s odborníkem vhodný i pro děti, těhotné, kojící ženy či uživatele lehkých antidepresiv.

 

* Maroo, N., Hazra, A., Das, T. Efficacy and safety of a polyherbal sedative-hypnotic formulation NSF-3 in primary insomnia in comparison to zolpidem: a randomized controlled trial. Indian J Pharmacol. 45 (1), 2013:34-39. Klinika