Doplněk stravy

Neospan forte 45 tobolek

Značka: NEOSPAN

Neospan forte obsahuje extra silnou dávkou kozlíku lékařského a další bylinné extrakty pro snadnější usínání a kvalitnější spánek.

Velikost balení
265

Cena za 1 kus: 5,89 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Neospan forte 45 tobolek

50090796

Úvod

Doplněk stravy s bylinnými extrakty pro snadnější usínání a kvalitnější spánek. Neospan forte obsahuje extra silnou dávkou kozlíku lékařského (200 mg v 1 tobolce), doplněnou silicí z hořkého pomerančovníku, který přispívá ke snadnějšímu usínání a omezuje předčasné probouzení. Přípravek je dále obohacen o extrakty z chmele, mučenky, meduňky a heřmánku, které podporují kvalitní spánek, vitaminy B1, B2, B6 a hořčík pro správnou činnost nervové soustavy.

Aktivní látky v přípravku Neospan forte

  • Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) pomáhá při úzkosti a nespavosti. Neospan forte obsahuje účinnou dávku kozlíku lékařského.
  • Pomerančovník hořký (Citrus aurantium) přispívá k přirozenému spánku.
  • Chmel otáčivý (Humulus lupulus) má uklidňující účinek a pomáhá s kvalitou spánku. Uvolňuje napětí a zmírňuje nervovou podrážděnost.
  • Mučenka pletní (Passiflora incarnata) pomáhá s kvalitou spánku a celkovým uvolněním a relaxací.
  • Meduňka lékařská (Melissa officinalis) má zklidňující účinky. Pomáhá při stresu, nervozitě či potížích se spánkem.
  • Heřmánek pravý (Matricaria recutita) podporuje přirozenou psychickou a fyzickou pohodu, přispívá k optimální relaxaci a klidnému spánku.
  • Vitaminy B1, B2, B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy.
  • Hořčík přispívá k normální činnosti nervového systému a ke snížení únavy a míry vyčerpání.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku ½ hodiny před spaním. Pro silnější účinek je možné užít až 2 tobolky. Pro dosažení dlouhodobého účinku užívejte po dobu 2-3 měsíců.


Složení

Sušený kořen kozlíku lékařského, oxid hořečnatý (hořčík), suchý extrakt natě meduňky lékařské, suchý extrakt květu mučenky pletní, suchý extrakt šištic chmele otáčivého, suchý extrakt květu heřmánku pravého, plnidlo: maltodextrin; kypřící látka: oxid křemičitý; protispékavá látka: stearan hořečnatý; olej pomerančovníku hořkého, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Děti, těhotné a kojící ženy a uživatelé antidepresiv mohou přípravek užívat po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.