Doplněk stravy

Neuromedic 30 tobolek

Značka: NEUROMEDIC

Neuromedic je komplexní doplněk stravy s kyselinou alfa-lipoovou a vitaminy skupiny B, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy.

Velikost balení
285

Cena za 1 kus: 9,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Neuromedic 30 tobolek

50130069

Úvod

Neuromedic je komplexní doplněk stravy s kyselinou alfa-lipoovou a vysokými dávkami vitaminů skupiny B, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Složení je obohaceno o sójové fosfolipidy, rostlinné polyfenoly silymarinu a polyfenoly vinné révy. Ostropestřec a vinná réva podporují příznivé účinky přípravku antioxidačním působením.

Hlavní vlastnosti

  • vitaminy B1, B3 a B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy
  • ostropestřec a vinná réva působí jako antioxidanty – omezují vliv volných radikálů na nervové buňky
  • vinná réva podporuje normální funkce oběhové soustavy

Dávkování

  • Zpočátku užívejte 2x denně 1 tobolku, po odeznění potíží se doporučuje pokračovat v užívání 1 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • Doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce.
  • U starších osob se doporučuje dlouhodobé užívání 1 tobolky denně.

Složení

Kyselina alfa-lipoová, vitamin B3 (nikotinamid), extrakt vinné révy (Vitis vinifera), ostropestřec mariánský (Silybum marianum), plnidlo: dextrin; vitamin B5 (pantothenan vápenatý), sójový lecitin, protispékavá látka: stearan hořečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), kypřící látka: oxid křemičitý; tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou obsaženou složkou. Při současném užívání léků (perorální antidiabetika, inzulin, platinová cytostatika, antiastmatika, léky k léčbě zácpy, lokální anestetika) se poraďte s lékárníkem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.