Neuromedic 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: NEUROMEDIC
Neuromedic je komplexní doplněk stravy s kyselinou alfa-lipoovou a vitaminy skupiny B, které blahodárně působí na nervový systém.
Skladem na e-shopu
489

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50130068

Nedostatečná výživa, působení toxinů či mechanické poškození může způsobit poruchy nervových drah, které se často projevují nepříjemným brněním, štípáním či mravenčením končetin, zhoršenou citlivostí nervového systému nebo pocitem trnoucích a neklidných končetin. Neuromedic je komplexní doplněk stravy s kyselinou alfa-lipoovou a vysokými dávkami vitaminů skupiny B, které podporují regeneraci, normální funkci i citlivost nervové soustavy. Složení je obohaceno o sójové fosfolipidy, rostlinné polyfenoly silymarinu a polyfenoly vinné révy. Ostropestřec a vinná réva podporují příznivé účinky přípravku antioxidačním působením.

Hlavní vlastnosti

  • vitaminy B1, B3 a B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy
  • ostropestřec a vinná réva působí jako antioxidanty – omezují vliv volných radikálů na nervové buňky
  • vinná réva podporuje normální funkce oběhové soustavy

Dávkování

  • Zpočátku užívejte 2x denně 1 tobolku, po odeznění potíží se doporučuje pokračovat v užívání 1 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • Doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce.
  • U starších osob se doporučuje dlouhodobé užívání 1 tobolky denně.

Složení

Kyselina alfa-lipoová, vitamin B3 (nikotinamid), extrakt vinné révy (Vitis vinifera), ostropestřec mariánský (Silybum marianum), plnidlo: dextrin; vitamin B5 (pantothenan vápenatý), sójový lecitin, protispékavá látka: stearan hořečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), kypřící látka: oxid křemičitý; tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou obsaženou složkou. Při současném užívání léků (perorální antidiabetika, inzulin, platinová cytostatika, antiastmatika, léky k léčbě zácpy, lokální anestetika) se poraďte s lékárníkem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.