NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4 g

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

889

Cena za 100 g: 741 Kč

O produktu

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy se sladidlem ve formě sáčků. Obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v přirozeném poměru 40:1 a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic, který je důležitý u osob s nižší schopností aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. 

  • Folát se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání v těhotenství. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.
  • Zinek u mužů i žen přispívá k normální plodnosti a reprodukci.
  • Quatrefolic®, kyselina listová a vitamíny B6 a B12 přispívají k normálnímu metabolizmu homocysteinu.
  • Selen a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Vitamin D3 se podílí na procesu dělení buněk.
  • U mužů podporuje selen normální tvorbu spermií a zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Přípravek NosiFol Forte DuoActive je určen pro dospělé.

Dávkování:

1-2 sáčky denně rozpusťte ve sklenicí vody a vypijte, nejlépe před jídlem. Doporučená doba užívání je nejméně 3 měsíce.

Složení:

Myo-Inositol 2000 mg, D-chiro-inositol 50 mg, vitamin C 40 mg, vitamin E 6 mg α-TE (α-tokoferol ekvivalent), zinek 7,5 mg, vitamin B6 1,05 mg, selen 27 µg, foláty 400µg (quatrefolic 200 µg, kyselina listová 200 µg), vitamin D 5 µg, vitamin B12 1,87 5µg v jednom sáčku.

Myo-inositol, maltodextrin, hydrogenuhličitan sodný, vitamín C (L-askorbová kyselina), glukonan zinečnatý, d-chiro-inositol, aroma, oxid křemičitý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), Quatrefolic (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), selen (L-seleno-methionin), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), sukralóza.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávat mimo dosah dětí! Nepoužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na jakoukoliv složku výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.