Skupina produktů:

Kosmetika

Úvod

Zachyťte vůni vzpomínek a nechte se unést časem. Parfémovaná voda NOVELLISTA Spiced Blossom je smyslnou poctou pomíjivým okamžikům, které zůstávají v paměti navždy. Její gurmánská a kořeněná kompozice propojuje vášeň s nostalgií a vytváří jedinečný olfaktorický zážitek, který vás přenese do atmosféry pařížských salonů a kaváren.

Vůně, která probouzí vzpomínky

Inspiraci k této šarmantní vůni našla parfumétka Corinne Cachen v nadčasovém románu Hledání ztraceného času od Marcela Prousta. Spiced Blossom evokuje jemné detaily každodenních chvil, které se vryjí hluboko do srdce. V úvodu vás osvěží citrusové tóny limetky, citronu a grapefruitu, které se mísí s pikantním pepřem. V srdci se rozvíjí sametová růže, hřejivá skořice a hřebíček, doplněné o výraznou kávovou notu. Základ tvoří zemitý vetiver a cedrové dřevo, které zjemňují sladké tonkové boby a ambra. Výsledkem je vůně, která hladí, inspiruje a zanechává hluboký dojem.

NOVELLISTA Black Edition – pocta literárnímu umění a lidské fantazii

Exkluzivní niche kolekce parfémovaných vod inspirovaná nejslavnějšími literárními díly světové historie. Každá vůně je výsledkem spolupráce s renomovanými parfuméry z francouzského Grasse a Paříže a přináší jedinečný zážitek pro všechny, kdo hledají originalitu, hloubku a výjimečnost. Edice zaujme náročné zákazníky s vytříbeným vkusem, kteří touží po vůni s příběhem.

Hlavní vlastnosti:

  • unisex parfémovaná voda s gurmánským a kořeněným charakterem
  • inspirována románem Hledání ztraceného času od Marcela Prousta
  • evokuje vzpomínky, emoce a atmosféru pařížských salonů
  • vytvořena francouzskou parfumérkou Corinne Cachen
  • vysoká koncentrace vzácných ingrediencí pro dlouhotrvající efekt

Složení

  • Hlava: černý pepř, limetka, citron, grapefruit.
  • Srdce: růže, skořice, hřebíček, káva.
  • Základ: cedrové dřevo, vetiver, tonkové boby, ambra.

Použití

Parfém aplikujte na pulzní body, jako jsou zápěstí, krk či dekolt, kde se vůně nejlépe rozvine a vydrží déle.

SKU
50189562