Noventis Vitamín D3 1000 IU + Omega-3 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NOVENTIS
Kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminu D3, který je důležitý pro správné fungování imunitního systému. Určeno pro dospělé.
Skladem na e-shopu
67

Cena za 1 kus: 1 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120810

Pro zdravou imunitu s vitaminem D3. Přípravek obsahuje vitamin D3 doplněný omega-3 mastnými kyselinami, na které je bohatý rybí olej. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Přípravek je určen pro dospělé.

Rybí olej a vitamín D

Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému. Je důležitý pro normální funkci svalů a zdravé kosti a zuby. Příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Podílí se na procesu dělení buněk. Rybí olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA, které mají příznivý vliv na naše zdraví. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně během jídla, zapijte sklenicí vody.

Složení

Vitamin D3 25 µg (1000 IU), vitamin E 12 mg, rybí olej Omega-3 500 mg – z toho EPA 150 mg a DHA 100 mg v jedné kapsli.

Omega-3 rybí olej, želatina, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná, DL-alfa tokoferylacetát, barvivo karamel E 150, cholekalciferol.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Omega-3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.